Narty Sylwester 2016 / 2017 na stoku we Włoszech? Jeśli szukasz wyjazdu w Alpy na Sylwestra mamy dla Ciebie propozycję! Włochy - trzygwiazdkowy hotel z basenem zlokalizowany przy stoku, dodatkowo z gwarancja śniegu!

Narty Sylwester 2016 / 2017 we Włoszech, wymarzona oferta w atrakcyjnej cenie dla wszystkich fanów białego szaleństwa!

 

Sylwester to wyjątkowy wieczór i wyjątkowy czas, co sprawia, że ceny w alpejskich kurortach sięgają zenitu. Bez względu czy to Austria, Włochy czy Szwajcaria to czas, w którym nierzadko wiele obiektów rezerwowanych jest z rocznym wyprzedzeniem. W zasadzie nic dziwnego - dobre miejsca mają swoich powracających klientów, którzy nie chcą ryzykować, szukając innego miejsca na pobyt.

Zobacz naszą ofertę na narciarskiego Sylwestra 2016 we Włoszech!


Ciekawe oferty warto zatem rezerwować z przynajmniej pięcio-miesięcznym lub nawet większym wyprzedzeniem, jeszcze przed wakacjami, mimo że to czas, gdy zupełnie nie myślimy o świętowaniu nadejścia nowego roku. Dobrze jednak poświęcić na ten temat kilka chwil zanim pojedziemy na zasłużony letni urlop, gdyż nierzadko wrzesień to okres zbyt późny, by znaleźć coś rozsądnego cenowo, w ciekawym alpejskim ośrodku i dobrej lokalizacji.

My zaczęliśmy myśleć o Sylwestrze 2016 / 2017, dosłownie z początkiem 2016 roku, gdy wróciliśmy z bardzo udanego wyjazdu sylwestrowego do Arabby. To nie żart! Wybór ośrodka narciarskiego i dobrego hotelu, tak aby infrastruktura była odpowiednia, wymaga czasu. Ciekawy program i atrakcje dla dorosłych oraz dla dzieci, to wymagania często odrębne. Szczególnie więc niełatwo jest znaleźć miejsce, które zadowoli wszystkich. Sylwester to często czas spędzany w gronie bliskich, toteż bardzo istotne jest dla nas, aby ośrodek posiadał m.in. dobry stok do nauki dzieci wraz z taśmą oraz parkiem zabaw.

Zobacz jak spędzaliśmy zeszłorocznego Sylwestra na nartach we włoskiej Arabbie.


W tym sezonie mamy dla Was coś niebywałego - atrakcyjną cenowo w hotelu z basenem zlokalizowanym przy stoku, z sylwestrowym wieczorem pełnym atrakcji! Czego chcieć więcej?!

Śniegu!

O to się nie martwcie - dajemy tutaj pełną gwarancję. W przypadku problemów śniegowych możecie w każdej chwili odwołać swoją rezerwację bez ponoszenia żadnych kosztów! Niewiarygodne? Tak, a jednak prawdziwe:)


Jeśli zatem szukacie atrakcyjnego wyjazdu na narty Sylwester 2016, to najwyższa pora skontaktować się z nami. Zwlekając z rezerwacją do jesieni trudno jest znaleźć wolne miejsca i ciekawą ofertę, która nie zrujnuje domowego budżetu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia - skontaktuj się z nami teraz i zapytaj o ofertę narty Sylwester 2016.


PS. WOW! Sami nie możemy uwierzyć w to, co udało nam się na zbliżającego się Sylwestra dla Was przygotować!;)