Szukasz wyjazdu na narty w Alpy z polskim instruktorem? Chcesz nauczyć się jeździć na nartach, szlifować swoje umiejętności lub potrenować na tyczkach, a może oddać swoje dziecko do narciarskiego przedszkola? To wszystko znajdziesz u nas!

Nauka jazdy na nartach Austria, Włochy - dołącz do nas i wyjedź na narty w Alpy z najlepszymi polskimi instruktorami i trenerami. Byli zawodnicy kadry polski, zdobywcy Mistrzostw Polski, uczestnicy Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim przekażą Ci tajniki narciarskiej techniki.

polska szkolka narciarska w alpach nauka jazdy na nartach

Tej jakości szkoleń narciarskich nie znajdziesz nigdzie indziej. Narty to nasza pasja. Setki godzin spędzonych na stoku, nie tylko w słońcu, ale w śniegu, mrozie i mgle sprawiły, że narciarstwo nie ma przed nami tajemnic.

Nauka jazdy na nartach w Alpach to rewelacyjna sprawa. Szerokie dostosowane do tego stoki, perfekcyjne przygotowanie tras i nowoczesna infrastruktura oraz zapierające dech w piersiach widoki sprawiają, że nie ma lepszego miejsca na naukę narciarstwa.

Nasz zespół to nie tylko byli zawodnicy, specjalizujący się szkoleniu sportowym i treningu na tyczkach dorosłych. To również doświadczeni instruktorzy, kochający pracę z dziećmi. To właśnie nauczanie narciarstwa Alpach w języku polskim połączone ze świetną zabawą na nartach, jest jednym z naszych priorytetów. Zależy nam, aby młodzi narciarze pokochali białe szaleństwo. Kto wie być może niektórzy z nich wyrosną na mistrzów!

Zobacz nasza ofertę wyjazdów na narty do Austrii i Włoch 2017

Narty w ferie śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie - alpejski Puchar Świata na żywo, przedszkole narciarskie we Włoszech
polska szkolka narciarska nauka jazdy na nartach Alpy