Ferie w sercu Dolomitów – zamieszkaj na stoku

Szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych
Ferie rodzinne w Dolomitach – hotel przy stoku

Specjalna oferta dla rodzin 2+2

Wyjazdy firmowe na narty

Białe szaleństwo to jedna z najatrakcyjniejszych form wyjazdów na narty dla firm. Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę wyjazdów firmowych na narty, zawodów narciarskich dla firm oraz eventów na śniegu, które organizujemy według Twoich wymagań.

Wyjazdy firmowe na narty - niezapomniane chwile...

Chwile wytchnienia w pięknej zimowej scenerii Alp, Dolomitów, Tatr lub Beskidów łączymy z aktywnym wypoczynkiem. Integracji uczestników sprzyjają nasze autorskie programy wyjazdów, w których stawiamy na współpracę w grupie. Przygotowanie każdego wyjazdu rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich oczekiwań. Im więcej wiemy na początku tym łatwiej jest nam zaproponować coś, co przypadnie Ci do gustu. Nie tracisz w ten sposób czasu na przeglądanie oferty, która nie spełni Twoich oczekiwań. Gdy przygotujemy ofertę, przedstawimy Ci nasze propozycje i omówimy jakie są możliwości. Finalnie z naszą pomocą Ty zdecydujesz o tym jak będzie wyglądać program wyjazdu. A możliwości są nieograniczone!

A może zawody?

Jeśli wolisz krótszą, lecz równie pasjonującą formę spotkania integracyjnego na śniegu, wybierz zawody narciarskie! Sami od lat w nich startujemy, dlatego wiemy co potrzebne jest, aby je sprawnie przeprowadzić. Profesjonalny sprzęt pomiarowy oraz nasze doświadczenie sprawią, że nie będziesz mógł doczekać się kolejnych zawodów o Puchar Twojej firmy. Całości dopełnić może dekoreacja zwycięzców oraz huczne après-ski!

Co po nartach?

Codziennym zajęciom narciarskim na śniegu pod okiem naszych doświadczonych instruktorów towarzyszy program wieczorny, tworzony pod kątem Twoich indywidualnych wymagań. Jazda na skuterach śnieżnych, curling, zjazd na nartach z pochodniami lub ice-climbing, to tylko przykładowe propozycje.

Wyjazdy firmowe na narty - dlaczego z nami?

Młody i dynamiczny zespół gwarantuje dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, co sprawia że nasi Klienci są zawsze zadowoleni. Zatem zaufaj profesjonalistom i napisz do nas, a my przygotujemy ofertę skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy!

Zaufali nam