Wybór wyjazdu narciarskiego nie należy do najłatwiejszych. Jest wiele czynników, na które warto zwrócić uwagę. Przeczytaj dlaczego warto wyjechać z nami!

Wyjazdy na narty do Włoch i Austrii ze szkoleniem to nasza specjalność. Organizacją wyjazdów narciarskich w Alpy, zajmujemy się od 2005 roku.


W naszej ofercie znajdziecie:

  • wyjazdy rodzinne z przedszkolem narciarskim

  • wyjazdy ze szkoleniem sportowym na tyczkach

  • wyjazdy na narty do Włoch i Austrii


Odrębną kategorią są wyjazdy na narty dla firm, które organizujemy według wymagań klienta.


instruktorka Ania Berezik GSTEAM.PL


Wyjazdy na narty - jakość, profesjonalizm, zaangażowanie

Narciarstwo to nasza wielka pasja. Chcemy się dzielić nią z Tobą. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości nauki jazdy na nartach i dlatego naszą kadrę stanowią wyselekcjonowani instruktorzy PZN, w większości byli zawodnicy. U nas nie znajdziesz instruktora z grupą 25 dzieci, jadących za nim wężem, czy kogoś, kto nie potrafi jasno wyjaśnić po co robisz dane ćwiczenie na stoku. A to wszystko w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Ponadto bardzo istotnym elementem dydaktycznym jest dla nas jazda na tyczkach. Dodatkowo stosujemy videocoaching i inne nowoczesne metody szkoleniowe. Wieczorna video analiza postępów to nie tylko czas, by zobaczyć siebie na stoku, ale także by wspólnie porozmawiać o narciarskiej technice.


Bezpieczeństwo, nauka przez zabawę, uśmiechnięci, doświadczeni instruktorzy to tylko nieliczne z elemetów, które sprawią, że urlop będzie niezapomniany!

 


Ferie rodzinne z przedszkolem narciarskim

W przypadku ferii rodzinnych na naszych wyjazdach znajdziesz nieduże grupy dziecięce, z poziomem dostosowanym do wieku i umiejętności. Bezpieczeństwo, nauka przez zabawę, uśmiechnięci, doświadczeni instruktorzy to tylko nieliczne z elemetów, które sprawią, że urlop będzie niezapomniany. Oprócz nart na naszych wyjazdach znajdziesz ciekawy program wieczorny, w tym animacje dla dzieci.

ferie rodzinne z przedszkolem


Wyselekcjonowane ośrodki narciarskie i baza noclegowa

Wybór ośrodków narciarskich też nie jest przypadkowy. Nasza baza treningowa dobierana jest pod kątem możliwości szkolenia dzieci oraz jazdy sportowej. Stubai, Kronplatz, Bormio, Zell am See, Civetta, Val di Fassa, Arabba to niejedyne z miejsc, gdzie można nas spotkać podczas sezonu.

Zapraszamy, przekonaj się jak fajne są narty - z nami!

Kliknij i zobacz aktualną ofertę - http://gsteam.pl/wyjazdy/

wyjazdy narciarskie