Ania Berezik, po raz kolejny w tym sezonie okazała się najszybszą zawodniczką slalomu i slalomu giganta, zawodów cyklu AZS Wintercup i wygrała klasyfikacje końcowe w obu konkurencjach!

Ania Berezik w szczycie formy!


Tym razem zwycięstwa w Akademickim Pucharze Polski były szczególne, bowiem na zakopiańskiej Harendzie rozegrano zawody finałowe. W mocno wiosennych warunkach instruktorka GSTEAM.PL pokazała świetne narciarstwo i tak skomentowała swój sukces: "bardzo się cieszę z dzisiejszych zwycięstw i przede wszystkim z pewnego wygrania obu klasyfikacji generalnych. To był dla mnie dotychczas bardzo udany sezon, ale to jeszcze nie koniec - przede mną wciąż Akademickie Mistrzostwa Polski!"

Ania, reprezentująca AZS Katowice, w finale giganta pokonała Wiktorię Gibiec oraz Karolinę Klimek. W slalomie po genialnym pierwszym przejeździe nie dała szans reszcie stawki i wygrała z łączną przewagą 2 sekund i 12 setnych sekundy nad Karoliną Klimek. Trzecia Aleksandra Malinowska, a tuż za podium slalomu uplasowała się druga z instruktorek GSTEAM.PL - Agata Popieluch.

Gratulujemy!

Pełne wyniki możecie zobaczyć tutaj:

http://wintercup.pl/wp-content/uploads/2016/02/2016_02_28_final_Harenda_wyniki_k.pdf

Ania Berezik GSTEAMPL
Zdjęcie: skifoto.pl