Jesteśmy klubem i szkołą narciarską z wieloletnią tradycją. Organizujemy wyjazdy narciarskie w Alpy z topowymi polskimi instruktorami i trenerami. Oferujemy profesjonalne szkolenie w Austrii i Włoszech oraz Polsce, w szczególności treningi jazdy sportowej, ferie rodzinne z przedszkolem narciarskim oraz szkolenia narciarskie dla dorosłych.
Ponadto zajmujemy się organizacją wyjazdów oraz eventów narciarskich dla firm. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy z pasją, w tym byli zawodnicy kadry Polski.

Najedź kursorem na postać poniżej lub dotknij zdjęcia na urządzeniu mobilnym, by poznać swojego przyszłego instruktora.

Marta Berezik

Marta Berezik - współzałożycielka GSTEAM.PL. Trener, Instruktor SITN PZN, IVSI oraz MENiS, absolwentka AWF Kraków. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz Słowacji. Posiada bogate doświadczenie oraz duże sukcesy sportowe w pracy trenerskiej z dziećmi. Reprezentowała Polskę na licznych imprezach międzynarodowych m.in. Mistrzostwa Świata (St. Anton 2001), zdobyła brązowy medal FIS Carving Cup 2009 oraz wielokrotnie zdobywała Carvingowy Puchar Polski (2004, 2005, 2006).

Konrad Drzymała

Konrad Drzymała - współzałożyciel GSTEAM.PL. Instruktor Wykładowca SITN PZN, zrzeszony w IVSI. Autor książki "Narty. Poradnik bez kantów" oraz wielu publikacji na temat techniki narciarskiej. Były zawodnik klubu AZS PW. Wielokrotny zdobywca drużynowego Akademickiego Pucharu Polski oraz medalista Akademickich Mistrzostw Polski.

Anna Berezik

Anna Berezik - multimedalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. Od kilku sezonów najlepsza alpejka w Akademickim Pucharze Polski, wielokrotna zwyciężczyni międzynarodowych zawodów FIS oraz Akademickiego Pucharu Europy. Studentka AWF Katowice, uwielbia szkolić dzieci i młodzież oraz zarażać swoją pasją do narciarstwa w każdej postaci.

Mieczysław Berezik

Mieczysław Berezik - Instruktor Wykładowca SITN PZN. Wielokrotny Mistrz Polski Instruktorów, trener II klasy PZN, członek Demo Team SITN PZN.

Tomasz Lebiedowicz

Tomasz Lebiedowicz - na nartach jeździ od 3 roku życia, gdy tylko tata zaszczepił w nim tę pasję. Instruktor SITN PZN z 9-letnim doświadczeniem w Polsce i zagranicą. Uczestnik międzynarodowych szkoleń instruktorskich w Austrii. Jego motto to: "In life it's our choice whether we laugh or cry and I choose to laugh."

Piotr Jaworowicz

Piotr Jaworowicz - instruktor narciarstwa oraz snowboardu PZS. Pochodzi z Wielkopolski. Zawsze uśmiechnięty, pozytywny i pełen energii.

Karolina Brach

Karolina Brach - instruktor narciarstwa SITN PZN, IVSI oraz MENiS. Ukończyła kurs lawinowy, ski-tourowy oraz telemarku. Posiada bogate doświadczenie w pracy nie tylko z dorosłymi, ale i z dziećmi. Prowadzi szkolenia również w języku francuskim. Z zawodu Architekt, ukończyła PK oraz ENSA w Grenoble. Swoje ostatnie budowy prowadzila na Haiti.

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska - absolwentka AWF Warszawa, świetnie radzi sobie w pracy z dziećmi, która dajej jej dużo radości. Poza tym na co dzień rozwija się w kwestii coachingu i treningu personalnego. Potrafi zarazić pozytywną energią, a podczas zajęć na śniegu priorytetem dla niej jest połączenie nauki i zabawy.

Tomasz Chrapusta

Tomasz Chrapusta - aktor, bloger i sportowiec ekstremalny. Ale to z nartami nie może rozstać się od czwartego roku życia. Jest czynnym instruktorem narciarstwa alpejskiego PZN SITN. W swojej przeszłości trenował w klubie narciarskim MKN Zryw. Uwielbia różne formy narciarstwa począwszy od funcarvingu, przez race po freeride, ale świetnie radzi sobie także w szkoleniu najmłodszych!

Michał Jasieński

Michał Jasieński - instruktor SITN PZN. Urodzony globtrotter. Z plecakiem, mapą i plandeką zamiast namiotu odwiedził ponad 40 państw. Amator spania na przystankach, w parkach, opuszczonych wagonach kolejowych albo na dachach domów. W kwietniu 2010 roku brał udział w ekspedycji na Spitsbergen.

Andrzej Janiszewski

Andrzej Janiszewski - instruktor narciarstwa oraz zapalony myśliwy. Nie stroni od bezpośednich żartów. Na zajęciach z nim zawsze jest wesoło.