To nasz instruktor Tomasz Chrapusta​. Na feriach jeździł z grupami dziecięcymi. A co działo się po feriach? Zobacz jego film i przekonaj się jak można bawić się na nartach!

Narciarstwo to piękny sport... szczególnie jeśli wyjedziesz we włoskie Dolomity!

"Discovering the Routes in Cortina d'Ampezzo - to teledyskowa historia z mojego narciarskiego wypadu do słonecznej Italii! Nagrywałem ten film w marcu, w Cortina d'Ampezzo. Cortina to słynny włoski kurort, w którym co roku na trasie Tofana rozgrywane są zawody Pucharu Świata. Muszę przyznać, że trasa jest imponująca.


Pogoda była obłędna, warunki również. Jak na włoskie Dolomity przystało. Idealnie wyratrakowane kilometry białego sztruksu zachęcały do pójścia na całość. Oprócz jazdy po trasach, miałem też okazję posmakować świeżego puchu. Akurat tak się złożyło, że tuż przed moim przyjazdem spadło niemal 40 cm świeżego śniegu.

Tu muszę przyznać, że mój sprzęt spisał się świetnie. Uniwersalne narty Rossignol Experience 88 Basalt Open dały mi dużo frajdy nie tylko na ubitym stoku, ale także poza trasą. Jak to bywa z uniwersalnymi nartami - często okazują się do niczego. W tym jednak przypadku Rossignol zdecydowanie zaprzecza tej tezie. Experience 88 to bardzo przyjazna narta i mogę polecić ją każdemu, kto szuka narty na zmienne warunki śniegowe. Jest dynamiczna, ma sportowy charakter i naprawdę solidnie trzyma nawet na twardej trasie. Jednocześnie na nieprzygotowanych stokach, dzięki rockerowi, płynie z dużą swobodą. Jestem przekonany, że zadowolą one zarówno miłośników szybkiej technicznej jazdy z dużą predkoscią po przygotowanej trasie jak i fanów off piste."

Tyle od Tomasza, a teraz zobacz jak było we Włoszech!
 

Jeśli chcesz przeżyć taką przygodę i pojechać z nami we włoskie Dolomity, zapisz się teraz do naszego newslettera klikając TU, a my prześlemy Ci szczegóły na temat naszych wyjazdów na przyszły sezon jeszcze przed wakacjami!

Jeśli chcesz poczytać więcej historii Tomasza i zobaczyć co ciekawego u niego, wejdź na jego stronę pod adresem: www.tomaszchrapusta.com

Nam film bardzo się spodobał. Jeśli Tobie również kliknij poniżej i udostępnij na Facebooku, aby mogli zobaczyć go także inni:) Dzielmy się narciarstwem!