Polska szkółka narciarska Kronplatz - GSTEAM.PL. Najlepsi instuktorzy PZN, przedszkole narciarskie, zajęcia dla dzieci i dorosłych. Trening na tyczkach z byłymi zawodnikami tylko u nas!

Polska szkółka narciarska Kronplatz - licencjonowani instruktorzy PZN czekają na Ciebie!

Od wielu lat szkolimy na Kronplatz. To miejsce charakteryzujące się świetną infrastrukturą i urozmaiconymi terenami narciarskimi. To dlatego wracamy tutaj rok w rok i dlatego polska szkółka narciarska Kronplatz to nasze drugie imię!

Narty rodzinne Kronplatz ze szkoleniem dla dzieci - dołącz do naszego wyjazdu na alpejski Puchar Świata w Kronplatz!

Jako jedna z niewielu polskich szkół narciarskich w Alpach możemy pochwalić się obecnością instruktorów z licencją PZN na Kronplatz. Mimo, że nie jest to nasza stała siedziba w Alpach, to nie ma sezonu, by nie można było nas tam znaleźć.

polska szkółka narciarska Kronplatz

Stawiamy na jakość, uczymy przez zabawę, a nasza kadra  to doświadczeni trenerzy i instruktorzy, w tym wielu zawodników z przeszłością w reprezentacji Polski. To ludzie, którzy tysiące 
godzin spędzili doskonaląc swoje umiejętności, a następnie nauczając dzieci, dorosłych, lub trenując młodych sportowców.  To ludzie z pasją, którzy kochają to, co robią.
 
Dzięki temu możemy zagwarantować, że wyjazd z nami to duża frajda nie tylko dla najmłodszych. Zresztą sam się przekonaj!

narty wlochy kronplatz tyrol poludniowy
polska szkółka narciarska Kronplatzpolska szkÓŁka narciarska kronplatz

Kronplatz to 116 km perfekcyjnie przygotowanych tras zjazdowych oraz dodatkowe do uprawiania naciarstwa biegowego. Zdecydowana większość stoków dla narciarzy, bo aż 55km to trasy niebieskie, ale nie oznacza to, że na Plan de Corones, jak brzmi włoska nazwa tego ośrodka, nie mają czego szukać bardziej zaawansowani. Sam fakt, że znajduje się tutaj słynne TOP 5 czarnych tras w Tyrolu Południowym powinno dać do myślenia;)_

Kronplatz to jednak o wiele więcej niż zwykły ośrodek narciarski w Alpach. To snow parki, tory przeszkód, trasa BMW do pomiaru prędkości i wiele innych. Nie zastanawiaj się dłużej - zobacz aktualną ofertę i jedź z nami. Naprawdę warto!


Ferie rodzinne Kronplatz Włochy


Polska szkółka narciarska Kronplatz - już dziś zaplanuj wyjazd z najlepszymi!