Nasza promocja to nie lada gratka dla wszystkich lubiących podróżować w grupie.

W ramach akcji "Promocje wyjazdy narciarskie - zniżka dla grup na wyjazdy w Alpy" możesz otrzymać szkolenie narciarskie gratis! 

W jaki sposób? To proste - zgłoś w czasie trwania promocji grupę 10 osób na wyjazd, a my zaoferujemy Ci szkolenie narciarskie gratis podczas wyjazdu, na który się zgłaszasz. Z promocji możesz skorzystać do 14.09.2016. Nie zwlekaj  - liczba miejsc w promocji dla grup jest ograniczona.


Szczegóły akcji oraz lista naszych wyjazdów poniżej. Zapraszamy!

Zobacz listę naszych wyjazdów narciarskich w sezonie 2016 / 2017.

Promocje wyjazdy narciarskie - zniżka dla grup


Regulamin promocji dla grup nr 1/2016

1. Promocja obowiązuje w okresie od 01.09.2016 r. do 14.09.2016 r. i dotyczy imprez narciarskich publikowanych na stronie internetowej: www.gsteam.pl z zakwaterowaniem proponowanym przez Stowarzyszenie GSTEAM.PL.

2. Przy zamówieniu na minimum 10 osób, osoba zgłaszająca grupę w ramach promocji dla grup nr 1/2016 otrzyma jednorazowy rabat w postaci pakietu darmowego szkolenia narciarskiego dla jednej osoby.

3. Osoba zgłaszająca grupę może skorzystać z pakietu darmowego szkolenia narciarskiego na wyjeździe, którego dotyczy zgłoszenie.

4. Osoba zgłaszająca grupę może odstąpić pakiet darmowego szkolenia narciarskiego innej osobie wchodzącej w skład zgłaszanej grupy.

5. Warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa płatność wszystkich należności przez wszystkich członków grupy, zgodnie z regulaminem wyjazdu.

6. W przypadku konieczności dokonania jakiejkolwiek zmian przez uczestnika wyjazdu (np. zmiana liczby uczestników do mniej niż 10 osób) w rezerwacji złożonej w okresie trwania promocji dla grup nr 1/2016 rabat zostanie cofnięty.

7. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

8. Pakiet darmowego szkolenia nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

9. Liczba miejsc w promocji dla grup nr 1/2016 jest ograniczona.

Zapraszamy do zapisów!