Zapraszamy w grudniu do włoskiej Soldy. Gwarancja śniegu, piękne krajobrazy, szerokie trasy i tyrolska atmosfera. To będzie niezapomniany wyjazd!

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego już od 385 EUR za pakiet ze skipassem - tylko z nami! Kliknij w link -> Rozpoczęcie sezonu w Alpach i poznaj naszą ofertę.


Wiele osób pytało o rozpoczęcie sezonu narciarskiego, więc spieszymy z informacją. W tym roku zrezygnowaliśmy z wyjazdu w listopadzie, kiedy na lodowcach panuje istny tłum, a na górskich drogach trzeba stać w korkach;) Startujemy z początkiem grudnia we włoskiej Soldzie! Będzie możliwość przypomnienia sobie techniki oraz treningu slalomu i giganta z pomiarem czasu.

Termin naszego wyjazdu to 02-09/12/2017.

Solda to przepiękny krajobrazowo ośrodek położony na wysokości 1900 - 3250 m n.p.m. z urozmaiconymi trasami o łącznej długości 44 km oraz nowoczesną infrastrukturą - brak orczyków! Zakwaterowanie przy dolnej stacji gondoli, pozwala cieszyć się wypoczynkiem w przepięknych wysokich górach bez konieczności korzystania na miejscu z samochodu. 

Trening sportowy poprowadzi Marta Berezik - współzałożycielka GSTEAM.PL. Trener, Instruktor SITN PZN, IVSI oraz MENiS, absolwentka AWF Kraków. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz Słowacji. Posiada bogate doświadczenie oraz duże sukcesy sportowe w pracy trenerskiej z dziećmi. Reprezentowała Polskę na licznych imprezach międzynarodowych m.in. Mistrzostwa Świata (St. Anton 2001), zdobyła brązowy medal FIS Carving Cup 2009 oraz wielokrotnie zdobywała Carvingowy Puchar Polski (2004, 2005, 2006).

Zapraszamy:)

rozpoczecie sezonu narciarskiego solda sulden wyjazd na narty
Solda Sulden Włochy mapa tras
Zobacz webcam w Soldzie

Nie zwlekaj już dziś zarezerwuj sobie czas na rozpoczęcie sezonu narciarskiego z nami!