Sylwester na nartach Włochy - elegancki włoski hotel z basenem w Folgarii, położony przy stoku. Przedszkole narciarskie, szkolenie dla dorosłych, trening narciarski na tyczkach. Dołącz do nas!

Jeśli chcesz powitać Nowy Rok na narciarskim stoku  w Alpach świetnie trafiłeś - mamy dla Ciebie propozycję - Sylwester na nartach Włochy - Folgaria!


Już dziś warto pomyśleć o ostatniej nocy w roku. Szampański Sylwester we Włoszech na nartach to marzenie wielu osób. Już dziś możesz je spełnić wystarczy, że do nas napiszesz.

Zobacz naszą propozycję na Sylwestra na nartach we Włoszech!


Nasza oferta to narciarski wyjazd sylwestrowy ze szkoleniem dla dzieci i dorosłych. Dzięki zakwaterowaniu w pobliżu stoku w trzygwiazdkowym hotelu z basenem - Grand Hotel Biancaneve - położonym w Folgarii zaledwie 300m od wyciągów, możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo.

wyjazd na narty sylwester
narciarski sylwester
predszkole narciarskie sylwester na nartach


Ośrodek narciarski Folgaria‐Lavarone, położony jest w górach regionu Trentino, niespełna 20 km od autostrady. Malowniczo położone, zróżnicowane trasy o łącznej długości 76 km z gwarancją śniegu pozwalają cieszyć się białym szaleństwem narciarzom na każdym poziomie. Dogodny dojazd, świetna infrastruktura dla dzieci, w tym parki zabaw i trasy tematyczne, gdzie dzieci poznają alpejskie zwierzęta oraz wiele atrakcji pozanarciarskich, jak na przykład kryte lodowisko sprawiają, że to idealna propozycja na sylwestrowy wyjazd narciarski. Nie zwlekaj i zarezerwuj swojego wymarzonego Sylwestra w górach już dziś!

Zobacz co jeszcze czeka na Ciebie na naszym wyjeździe Sylwester na nartach Włochy - Folgaria:

  • przedszkole narciarskie z wyciągiem taśmowym i placem zabaw na stoku
  • szkolenie na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym również trening slalomu giganta/slalomu
  • przebierany wieczór sylwestrowy z uroczystą kolacją i zabawą przy muzyce
  • animacje w miniclubie oraz baby dance dla dzieci, a także ciekawy program wieczorny dla rodziców
  • trekking po okolicznych górach z włoskim przewodnikiem dla tych, którzy nie jeżdżą na nartach
  • wygodny dojazd od autostrady


To i wiele więcej tylko z GSTEAM.PL. Nie lubimy się przechwalać, ale będzie naprawdę wyjątkowo!

Sprawdź jak spędzaliśmy narciarskiego Sylwestra i witaliśmy Nowy Rok 2016 na nartach we włoskiej Arabbie.Czekamy na Wasze zgłoszenia - skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj wyjazd sylwestrowy na narty do Włoch.