Koronawirus ma wpływ na nas wszystkich. Robimy wszystko co w naszej mocy, by ochronić Was przed negatywnymi skutkami tej choroby i zapewnić bezstresowy urop.

Od lat korzystamy z ubezpieczeń TUiR Allianz Polska S.A., ponieważ sami wiemy jak cenne jest dobre ubezpieczenie. Rozpoczynając sezon 2020/2021 zadbaliśmy, by ubezpieczenie Kosztów Leczenia i Assistance, które jest standardowym elementem naszego pakietu wyjazdowego, zawierało gwarancje związane z zachorowaniem na koronawirusa.

Od bieżącego sezonu oferowane przez nas ubezpieczenie Allianz Globtrotter zawierało będzie rozszerzenia dotyczące koronawirusa COVID-19. Tym samym w ramach Ubezpieczenia kosztów leczenia i Ubezpieczenia assistance, ubezpieczyciel pokryje:

  • koszty leczenia związane z zachorowaniem na COVID-19 podczas podróży zagranicznej
  • koszty transportu do Kraju zamieszkania, jeżeli w związku z zachorowaniem na COVID-19 nie mógł zostać wykorzystany pierwotny środek transportu.

Ogólne warunki ubezpieczenia oraz dokument poświadczający powyższe gwarancje dostępne są pod linkami:


Zależy nam na Waszym komforcie psychicznym i bezstresowym urlopie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by to zapewnić i abyście mogli cieszyć się narciarstwem bez ograniczeń, jak za dawnych lat!