Szukasz wyjazdu narciarskiego na ferie rodzinne 2017? Dobrze trafiłeś! Przeczytaj więcej o naszych planach na nadchodzący sezon zimowy.

Wyjazd na narty - ferie wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie. Szkółka dla dzieci, szkolenie jazdy sportowej z byłymi zawodnikami - najlepsze oferty tylko u nas!


Sprawdzony, na dobrym poziomie wyjazd na narty z polskimi instruktorami do Włoch. Rewelacyjna kadra, bardzo dobre hotele. Lepiej nie mogłeś trafić! Podczas ferie wielkopolskich, małopolskich, kujawsko-pomorskich, lubuskich i świętokrzyskich organizujemy szkolenia narciarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Dolomitach.  W pierwszym tygodniu 28.01-04.02.2017 będzie to Carezza, natomiast miejsce na drugi tydzień 04.02-11.02.2017 podamy wkrótce. Zapraszamy na nasze wyjazdy na narty dla rodzin. Organizujemy je od lat - nie będziecie zawiedzeni!


Ferie wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie 28.01-04.02.2017, Carezza, Włochy - hotel z basenem ba stoku!

Zobacz naszą ofertę na wyjazd rodzinny z dziećmi - ferie woj. wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie w Carezzy (Włochy).

Carezza to położony niedaleko od autostrady piękny krajobrazowo ośrodek w Dolomitach. Mimo, że teren narciaski nie jest duży, to nie ma mowy tutaj o nudzi, a mniejsza popularność ośrodka odpłaca się nam w spokoju na stoku. Całości dopełnia perferkcyjne przygotowanie  tras i obłędne widoki.

Na pobyt w Carezzy wybraliśmy dla Was dwa hotele. Pierwszy z nich - położony na stoku - Hotel Rosengarten to wymarzony obiekt dla wszystkich fanów białego szaleństwa. Perfekcyjna lokalizacja, basen z panoramicznymi oknami oraz strefa wellness oraz nowoczesne alpejskie wnętrza sprawiają, że w hotelu można świetnie odpocząć po nartach.

Drugi obiekt to nieduży, trzygwiazdkowy Hotel Diana. Obiekt położony jest kilka kilometrów od dolnej stacji wyciągów w Carezzy. Nowoczesne wnętrza z naturalnych materiałów oraz piękny wididok rozpościerający się z tarasu strefy wellness sprawiają, że ta tańsza oferta wcale nie jest mniej ciekawa. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły - napisz do nas.

ferie wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie wyjazd rodzinny na narty

Ferie wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie 04.02-11.02.2017, Włochy

Zapraszamy na wyjazd rodzinny z przedszkolem narciarskim do Włoch w terminie 04.02 - 11.02.2017.  Na tym wyjeździe będzie możliwość treningu na tyczkach. Już wkrótce podamy wszystkie szczegóły oferty, jeśli jednak jesteś zainteresowany konktrenie tym terminem - napisz do nas już teraz!


Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty na ferie wielkopolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie. Zachęcamy do pobytu w wybranych przez nas obiektach, jednak pamiętajcie, że zawsze jest możliwość zapisania się na samo szkolenie.

Do zobaczenia na stoku!