Zastanawiasz się gdzie wyjechać na narty w przyszłym sezonie? Interesują Cię wyjazdy na narty 2017 z instruktorem dla dorosłych, trening na tyczkach, a może szkółka narciarska dla dzieci z licencjonowanym polskim instruktorem w Alpach? Lepiej trafić nie mogłeś - jesteśmy tych dziedzinach specjalistami!

Zobacz naszą ofertę na wyjazdy na narty 2017 by GSTEAM.PL.


W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wyjazdy na narty 2017 do Włoch i Austrii, ale także szkolenia narciarskie na różnym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Ponadto w ofercie nie zabraknie możliwości jazdy sportowej na tyczkac. Specjalistyczny trening narciarski z byłymi zawodnikami kadry Polski, to stały element naszych wyjazdów na narty. Sami przez wiele lat z sukcesami ścigaliśmy się na śniegu, co sprawia, że mamy na koncie liczne puchary, medale, w tym tytuły Mistrzów Polski. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą.


Dla wszystkich szukających wyjazdu rodzinnego na ferie zimowe (zobacz terminy ferii 2017) lub w innym terminie niezwykle istotną informacją będzie z pewnością fakt, że nasza wyselekcjonowana kadra instruktorska dla dzieci to wyłącznie polscy instruktorzy. Umożliwia to bezpieczną naukę narciarstwa dla najmłodszych w ramach polskiej szkółki narciarskiej w Alpach.


Jeśli chcesz być poinformowany jako pierwszy o szczegółach zapisz się do naszego newslettera klikając tu.


W między czasie prezentować będziemy alpejskie ośrodki, w których będziemy stacjonować zimą.

A zatem:

  • wyjazdy na narty 2017 - Włochy, Austria

  • szkółka narciarska dla dzieci i rodzinne ferie zimowe w Alpach z polskimi instruktorami

  • Sylwester na nartach,

  • hotel z basenem przy stoku,

  • komfortowe apartamenty z wellness


... a także wiele więcej - tylko u nas, tylko z GSTEAM.PL.Zobaczcie co działo się w zeszłym roku na jednym z naszych wyjazdów: