Wyjazdy narciarskie premium, premium narty Alpy - Austria Włochy. Zobacz naszą ofertę wyjazdów o wyższym standardzie. Wyselekcjonowane hotele, topowi polskojęzyczni instruktorzy.

Masz dość starych, wyeksploatowanych hoteli? Cenisz dobry gust i wysoki standard? Jeśli tak to czytaj dalej - mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Wyjazdy narciarskie premium, to propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż zwykłego wyjazdu na przeciętnym poziomie, do wyeksploatowanego hotelu lub apartamentów o niskim standardzie.  Wybierając naszą ofertę masz gwarancję wysokiej jakości. Nie tylko jeśli chodzi o szkolenie narciarskie, prowadzone przez najlepszych instruktorów z Polski, ale także w kwestii zakwaterowania. Wszystkie proponowane przez nas obiekty są wcześniej przez nas sprawdzane pod kątem jakości i warunków mieszkaniowych, tak abyś mógł w pełni cieszyć się swoim wymarzonym urlopem w słonecznych Alpach. Wybieramy hotele na stoku lub w pobliżu, z nowoczesnym designem wnętrz oraz bogatą infrastrukturą wellness i z basenami.

Ponadto wyslekcjonowane przez nas ośrodki narciarskie to kurorty o nowoczesnej infrastrukturze narciarskiej, zapewniające komfort oraz umożliwiające dobrą zabawę na stoku.

wyjazdy narciarskie premium narty alpy austria wlochy


Narty premium - Włochy


Narty premium we Włoszech to połączenie włoskiego stylu z wyśmienitą włoską kuchnią i atmosferą. Espresso o poranku w hotelowej restauracji lub cappuccino z delikatną mleczną pianką serwowane w górskim barze na stoku - Twój wybór! Grunt, by dobrze rozpocząć kolejny słoneczny dzień, w malowniczych Dolomitach. Białe szaleństwo pod okiem naszych instruktorów lub eksplorowanie kolejnych perfekcyjnie wyratrakowanych stoków - Twoja decyzja. Grunt, by to był kolejny udany dzień!

Wybrane przez nas ośrodki to topowe kurorty w Alpach. Bez względu na region możesz być pewien, że czekają Cię niezapomniane chwile na stoku.

Zobacz nasze propozycje w bieżącym sezonie:


wyjazdy narciarskie premiumwyjazd na narty premiumnarty we wloszech na bogato


Wyjazdy narciarskie premium - Austria


Organizujemy także wyjazdy na narty premium do Austrii. Wysoki standard zakwaterowania połączony z perfekcyjną infrastrukturą oraz szkoleniem narciarskim (opcjonalnie) na najwyższym poziomie - to dewiza naszej oferty premium.

Lodowce, ośrodki dostosowane do treningu sportowego giganta oraz slalomu, a także kurorty rodzinne. To wszystko mamy w naszej ofercie. Jeśli jesteś zatem zainteresowany takim wyjazdem skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

wyjazd premium alpywyjazd premium nartynarty w austrii na bogato


Szukasz "czegoś" wiecęj - wyjedź z GSTEAM.PL