Szukasz wyjazdu narciarskiego w Alpy na ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie lub opolskie? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy na wyjazdy rodzinne ze szkółką narciarską dla dzieci w wieku przedszkolnym, profesjonalnym szkoleniem narciarskim dla młodzieży oraz dorosłych, w tym na trening na tyczkach.

W tym roku ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie oraz opolskie przypadają na drugą połowę lutego. To szczyt sezonu w alpejskich ośrodkach, ale mimo tego przygotowaliśmy dla Was ciekawe oferty na wyjazd rodzinny!


Zapraszamy na wyjazdy do Val di Fiemme, Włochy 11.02-18.02.2017 oraz Alpe di Siusi / Val Gardena, Włochy 18.02-25.02.2017. Podczas obu terminów będziemy prowadzili zajęcia w szkółce narciarskiej dla najmłodszych, w formie przedszkola narciarskiego. Dodatkowo w pierwszym tygodniu ferii istnieje możliwość treningu jazdy sportowej na bramkach.


Ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, opolskie 2017, 11-18.02 Val di Fiemme, Włochy - świetne ceny dla dzieci!


Wyjazd rodzinny na ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie oraz opolskie 2017 do Ski Center Latemar - zobacz ofertę.

Val di Fiemme, a szczególnie Ski Center Latemar to wyjątkowe miejsce na wyjazd rodzinny. Mimo, że ośrodek nie należy do największych, to każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla dzieci mamy ogródki narciarskie, dla rodziców urozmaicone stoki. Nie brak też snowparku i kilku bardzo ciekawych barów apres-ski.

Ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, opolskie-narty Alpy

Na naszą bazę wybraliśmy miejscowość Stava, w pobliżu Pampeago. Proponowany przez nas Hotel Erica - Freedom in the Alps, to obiekt trzygwiazdkowy superior. Ten duży, zarządzany rodzinnie hotel oferuje wnętrza wykonane w drewnie z kolorowymi akcentami i dobrą kuchnię. Niemała strefa wellness ma zostać rozbudowana o basen z możliwością wypłynięcia na zewnątrz. To nowość na sezon zimowy 2016/2017.


Ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, opolskie 2017, 18.02-25.02 Alpe di Siusi / Val Gardena, Włochy - komfortowa rezydencja z basenem!


Zobacz naszą ofertę na ferie zimowe 2017 - woj. mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie oraz opolskie w Alpe di Siusi / Val Gardena.

Alpe di Siusi
wraz z Val Gardena to wymarzony ośrodek narciarski. Szerokie i niezbyt strome, w większości niebieskie trasy Alpe di Siusi wraz z trudniejszymi stokami Val Gardena to miejsce dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania. Ponadto Seiseralm, bo tak z niemiecka nazywane jest Alpe di Siusi to prawdziwy narciarski raj dla dzieci. Więcej o tym miejscu możecie przeczytać w naszym poście Alpe di Siusi / Val Gardena - miejsce na rodzinne narty z dziećmi.

Alpe di Siusi Val Gardena narty wlochy ferie mazowieckie

Ale nie tylko ośrodek narciarski jest tutaj godny uwagi. Niemniej atrakcyjne jest proponowane przez nas zakwaterowanie w rezydencji Kastel Seiser Alm. To rewelacyjny, świetnie utrzymany obiekt z dużym basenem i wellness. Wysoki standard obszernych apartamentów umożliwia komfortowy wypoczynek, a lokalizacja w centrum kameralnego Castelrotto pozwala degustować specjały lokalnej kuchni w pobliskich restauracjach.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje na ferie mazowieckie, dolnośląskie, zachodniopomorskie oraz opolskie 2017 spodobają się Wam. Zachęcamy do pobytu w wybranych przez nas obiektach, jednak pamiętajcie, że zawsze jest możliwość zapisania się na samo szkolenie.

Zapisujcie się na wyjazdy póki są jeszcze miejsca i do zobaczenia na stoku!