Ferie pomorskie 2017 w Alpach. Wyjedź na rodzinne narty do Włoch i zobacz najlepsze alpejki na trasie zawodów o Puchar Świata w Kronplatz. Podanto w programie przedszkole narciarskie i animacje wieczorne, a także szkolenie narciarskie dla dorosłych, w tym trening na tyczkach z byłymi zawodnikami kadry Polski

Ferie pomorskie 2017 we Włoszech z najlepszymi polskimi instruktorami? Zapraszamy!


W tym sezonie mamy dla Was kilka ciekawych propozycji na ferie 2017. Stacjonować będziemy we Włoszech w dwóch ośrodkach w Dolomitach - Alpe di Siusi / Val Gardena oraz Kronplatz, w terminach 14-21/01/2017 oraz 21-28/01/2017. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdów rodzinnych z przedszkolem narciarskim na ferie pomorskie. Dodatkowa atrakcja to możliwość obejrzenia zawodów Pucharu Świata w gigancie podczas wyjazdu w drugim tygodniu ferii!


Ferie pomorskie 2017, 14-21 stycznia Alpe di Siusi / Val Gardena, elegancka rezydencja z basenem i szerokie łagodne stoki Siusi dla wszystkich wielbicieli narciarstwa w słońcu! - zobacz ofertę

Byliście kiedyś w Alpe di Siusi albo w Val Gardenie? Jeśli tak to nie musicie czytać dalej, bo sami wiecie jakie to fenomenalne ośrodki narciarskie - kliknijcie w naszą ofertę i poznajcie szczegóły naszego wyjazdu na . Jeśli nie byliście w tych ośrodkach to też kliknijcie, bo musicie tam pojechać!

A dlaczego tak lubimy Alpe di Siusi i Val Gardenę? Odpowiedź jest prosta - to rewelacyjne ośrodki na rodzinne narty. Val Gardena to prawdziwy kurort, który szczególnie przypdnie do gustu bardziej zaawansowanym narciarzom. Do tego widoki, których nie da się zapomnieć!

Alpe di Siusi to z kolei szerokie, łagodne i perfekcyjnie wyratrakowane trasy oraz rewelacyjna infrastruktura narciarska - w tym przeważające komfortowe i szybkie wyciągi krzesełkowe. To istny raj dla dzieci, które znajdą tutaj ogródek narciarski, a także trasę z tunelami i czarownicami - o szczegółach możecie przeczytać w naszym artykule Rodzinne narty w Alpe di Siusi / Val Gardenie.

Wyjazd rodzinny na narty w DolomityFerie pomorskie 2017, 21-28 stycznia Kronplatz, zobacz na żywo alpejski Puchar Świata i spędź niezapomniane ferie z rodziną! - zobacz ofertę

To będzie prawdziwe święto narciarsta i wyjątkowy wyjazd, bowiem 24 stycznia na Kronplatz rozegrany zostanie Puchar Świata kobiet w narciarstwie alpejskim. Będziemy świadkami zawodów w slalomie gigancie na bardzo wymagającej trasie Erta, nota bene oznaczonej oczywiście na mapce kolorem czarnym. To będzie wspaniałe widowisko i okazja do tego, by zobaczyć najszybsze narciarki na świecie!

Ale to nie jedyny powód dla którego warto wybrać się z nami na narty do Kronplatz. Ci, którzy nas znają, wiedzą że stawiamy na jakość. Na ten wyjazd wybraliśmy dla Was trzygwiazdkowy hotel na dobrym poziomie i co najważniejsze w dobrej cenie! Tydzień Pucharu Świata to duża atrakcja i mimo że to nie szczyt sezonu, ceny naprawdę są niemałe.

ferie rodzinne włochy

Tradycyjnie podczas wyjazdów rodzinnych organizować będziemy przedszkole narciarskie. Kronplatz pod tym względem to bardzo dobre miejsce. Nie wymagające tereny u podnóża góry oraz sporo niebieskich tras ze szczytu sprawiają, że dzieci czują się tam wyśmienicie. Ale, na że Kronplatz nie brak też wyzwań dla zaawansowanych, to każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje na ferie pomorskie 2017 przypadną Wam do gustu. Zachęcamy do pobytu w wybranych przez nas obiektach, jednak pamiętajcie, że zawsze jest możliwość zapisania się na samo szkolenie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia na stoku!