Szukasz wyjazdu rodzinnego na ferie? Dobrze trafiłeś! Przeczytaj więcej o naszych planach na sezon zimowy 2017.

Narty we Włoszech - ferie śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie. Przedszkole narciarskie, trening na tyczkach i zawody Pucharu Świata na żywo - tylko z nami!


Wszystkich miłośników białego szaleństwa zapraszamy na narty z polskimi instruktorami we Włoszech. Podczas ferii śląskich, łódzkich, lubelskich i podkarpackich przebywać będziemy we włoskim Tyrolu Południowym.  W pierwszym tygodniu (14-21.01.2017) będzie to Seiseralm / Val Gardena, natomiast w drugim (21-28.01.2017) Kronplatz. Zapraszamy na nasze wyjazdy rodzinne.


Ferie śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie 14.01-21.01.2017, Seiseralm / Val Gardena, komfortowe apartamenty z basenem

Zobacz naszą ofertę na ferie rodzinne 2017 - woj. śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie w Seiseralm / Val Gardena.

Seiseralm i Val Gardena cieszyły się dużym powodzeniem wśród naszych klientów w zeszłym roku. Przede wszystkim ze względu na infrastrukturę narciarską i hotelową, którą proponujemy.

Zarówno Seiseralm jak i Val Gardena to świetne ośrodki na narty z dziećmi. Val Gardena to piękne widoki i urozmaicone stoki wśród dolomitowych skał.

Seiseralm charakteryzuje się natomiast szerokimi i łagodnymi trasami oraz dużym nasłonecznieniem. Nie brakuje tutaj pełnej infrastruktury dla najmłodszych, począwszy od ogródków narciarskich dla dzieci z wyciągami taśmowymi, po tunele i figury czarownic na stokach. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj: Na narty z dziećmi do Włoch - Seiseralm / Val Gardena.

Jeśli nigdy nie byliście w tym rejonie Dolomitów, to naprawdę pora się tu wybrać!

Narty w ferie śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie - alpejski Puchar Świata na żywo, przedszkole narciarskie we Włoszech


Ferie śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie 14.01-21.01.2017, Kronplatz - zobacz na żywo alpejski Puchar Świata!

Narty z polskimi instruktorami w ferie 2017 - śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie - Kronplatz, Włochy - zobacz naszą ofertę!

Zapraszamy na wyjazd rodzinny z przedszkolem narciarskim do włoskiego Kronplatz. Oprócz zajęć z polskimi instruktorami będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo najszybsze alpejki świata, rywalizujące 24.01.2017 w gigancie na trasie Pucharu Świata.

Tydzień zawodów Pucharu Świata cieszy się niezwykłym powodzeniem, szczególnie, że jest to pierwszy raz, gdy alpejskie zawody tej rangi zagoszczą na stokach Kronplatz. Tym bardziej warto pospieszyć się z rezerwacją miejsc na naszym wyjeździe!

ferie rodzinne kronplatz włochy

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty na ferie śląskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie. Zachęcamy do pobytu w wybranych przez nas obiektach, jednak pamiętajcie, że zawsze jest możliwość zapisania się na samo szkolenie.

Do zobaczenia na stoku!