Chcesz wyjechać na narty do Włoch z dziećmi i szukasz polskiego instruktora? Poznaj nasze propozycje i skorzystaj ze szkolenia narciarskiego, które organizujemy!

Zapraszamy na narty z dziećmi do Włoch.  Najlepsi polscy instruktorzy w Alpach czekają na Ciebie!Lokalna szkółka narciarska w Alpach

Słyszeliśmy od Was wiele opowieści, gdy wybieraliście się do Włoch lub Austrii na narty z dziećmi i już na miejscu okazywało się, że jest problem ze szkółką narciarską dla Waszych pociech. Z początku wszystko wydaje się OK, gdyż na miejscu lokalna szkółka chętnie przyjmuje dzieci na zajęcia, jednak już chwilę później okazuje się, że zajęcia z obcojęzycznym instruktorem to nie to samo co z polskim. Nie zrozumcie nas źle. Darzymy wielkim szacunkiem naszych kolegów z krajów alpejskich, którzy są świetnymi instruktorami i specjalistami w zakresie nauki dzieci jazdy na nartach. Jednakże w przypadku najmłodszych, którzy często nie są w stanie zupełnie porozumieć się z instruktorem, chociażby załatwienie prozaicznej fizjologicznej potrzeby stanowi duży kłopot.

Mając to na uwadze od ponad 10 lat organizujemy szkolenia narciarskie w Alpach, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć narciarskich dla dzieci, w tym przedszkola narciarskiego. Zobacz, gdzie jedziemy w tym sezonie.


Narty z dziećmi Włochy - polscy instruktorzy w Alpach

Nasza kadra to instruktorzy i trenerzy z pasją, którzy sami od dziecka jeżdżą na nartach i kochają ten sport. Niejednokrotnie to byli zawodnicy, którzy spędzili setki godzin na śniegu doskonaląc swoją jazdę, a później warsztat instruktorski. Możecie być pewni, że nasza doświadczona kadra należycie zadba o Wasze pociechy - wiemy jak ważny jest komfort psychiczny dla dziecka w grupie, doświadczyliśmy tego na własnej skórze.

Narty z dziećmi Włochy - polscy instruktorzy w AlpachPrzedszkole narciarskie GSTEAM.PL – jak wyglądają zajęcia?

Prowadzimy zajęcia dla dzieci począwszy od 3. roku życia. Uczymy przez zabawę, wykorzystując rozmaite pomoce dydatktyczne. Bardzo istotny jest dobór odpowiedniego stoku narciarskiego dla najmłodszych i oferując przedszkole narciarskie pod tym kątem wybieramy narciarskie ośrodki. Bywa, że nawet w przypadku najmniejszych dzieci rodzice mają bardzo wygórowane oczekiwania i chcą, by już po 1-2 dniach dzieci samodzielnie jeździły. Pamiętajmy jednak, że dla nich najważniejsza jest dobra zabawa na śniegu. W takim wieku bardzo łatwo jest zniechęcić malucha, a przecież nie o to chodzi. Trzy-, czterolatki mają bardzo dużo czasu, by zostać świetnymi narciarzami. Zaufajcie naszemu doświadczeniu!

Przeczytaj wiecej o naszym sposobie szkolenia narciarskiego dzieci.

Narty z dziećmi Włochy - polscy instruktorzy w Alpach

Zapraszamy na narty z dziećmi Włochy- polscy instruktorzy w Alpach czekaja na Ciebie!