Chcesz nauczyć dziecko jazdy na nartach we Włoszech? Wybierz wyjazd z nami do uroczej włoskiej miejscowości Carezza!

Polska szkółka narciarska Carezza i przedszkole narciarskie GSTEAM.PL. Najlepsi instruktorzy z licencją SITN PZN zapraszają na profesjonalne szkolenie.


Nie zwlekaj i już dziś dołącz do nas. Kochamy narciarstwo i chcemy dzielić się naszą pasją. Zapraszamy na wyjazd narciarski ze szkoleniem dla dzieci i dorosłych, w tym przedszkole narciarskie dla najmłodszych oraz trening na tyczkach dla amatorów jazdy sportowej. Trening odbywa się na wydzielonej trasie i prowadzony jest przez byłych zawodników i aktywnych trenerów narciarstwa. Ci, którzy nas znają mogą potwierdzić - GSTEAM.PL to gwarancja najwyższej jakości!

Najlepsza polska szkółka narciarska Carezza dla Ciebie - zobacz naszą ofertę w Carezzy!

Polska szkółka narciarska Carezza przedszkole narciarskie

Istnieje możliwość zakwaterowania w proponowanym przez nas hotelu lub zgłoszenia się wyłącznie na szkolenie narciarskie. Gorąco zachęcamy do zakwaterowania z nami, dzięki czemu będziesz mógł uczestniczyć w atrakcyjnym programie po nartach - animacje i zajęcia artystyczne dla dzieci oraz program dla dorosłych.

Przeczytaj więcej o naszej metodyce szkolenia narciaskiego dzieci oraz treningu sportowym na tyczkach.

Carezza to piękny rodzinny ośrodek narciarski, położony na wysokości 1620-2337 m n.p.m. To miejsce relatywnie spokojne i stworzone do rodzinnego wypoczynku. Nasza polska szkółka narciarska w Carezzy sprawi, że narty staną się jeszcze większą frajdą. Łączna długość tras w tym ośrodku to 41 km, z czego 23 km stanowią trasy niebieskie, 12 km - czerwone, a 6 km to stoki oznaczone kolorem czarnym (zobacz poniżej mapkę). Nieskomplikowany dojazd od autostrady powoduje, że podróż na miejsce nie jest uciążliwa. Majestatyczne pasma górskie otaczające kurort, sprawiają z kolei, że nie chce się stąd wyjeżdżać.


Polska szkółka narciarska Carezza przedszkole narciarskiePolska szkółka narciarska Carezza przedszkole narciarskie

Polska szkółka narciarska Carezza przedszkole narciarskie


Masz pytania? Pisz do nas: info@gsteam.pl

Polska szkółka narciarska w Carezza - jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony!