Trening na tyczkach z zawodnikami kadry Polski

Trening na tyczkach oraz wyjazdy treningowe ze szkoleniem sportowym, to możliwość doskonalenia i nauki jazdy sportowej na tyczkach. Oprócz treningu slalomu i giganta zajęcia obejmują jazdę zadaniową, dzięki której poprawisz swoją technikę na tyczkach. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych trenerów, w tym byłych zawodników kadry narodowej – medalistów Mistrzostw Polski i zdobywców Pucharu Polski.

Trening na tyczkach – dla kogo?

Oferowany przez nas trening na tyczkach to propozycja dla wszystkich, którzy chcą doskonalić jazdę sportową lub nauczyć się jazdy na tyczkach. W zależności od umiejętności i oczekiwań grupy trenujemy gigant lub slalom. Nasze wyjazdy na tyczki to nie tylko zajęcia na stoku, ale także videocoaching po nartach.

Jak wygląda trening?

Organizowany przez nas trening na tyczkach rozpoczyna się od rozgrzewki oraz krótkiej jazdy zadaniowej. Następnie po obejrzeniu trasy rozpoczynamy jazdę na bramkach. Po każdym przejeździe na tyczkach trener analizuje Twój zjazd i zwraca uwagę na elementy wymagające korekty. Łączność odbywa się przez krótkofalówki lub uwagi przekazywane są ustnie na starcie. Dodatkowo nasz trening wzbogacony jest w sesje z pomiarem czasu fotokomórką.

Bezpieczeństwo na zajęciach – jesteś w dobrych rękach

Oferujemy intensywny trening w niedużych grupach szkoleniowych. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo kursantów, dlatego wymagamy na zajęciach kasków i ochraniaczy slalomowych, a także dbamy o odgrodzenie trasy. W przypadku złych warunków atmosferycznych nie zapominamy o częstym równaniu trasy oraz dostosowujemy liczbę przejazdów do kondycji stoku. Wiemy jak przygotować dla Ciebie profesjonalny trening na tyczkach, bo sami przez dużą część swojego życia trenowaliśmy wyczynowo. Przeczytaj o naszych ostatnich sukcesach.