Chcesz nauczyć się jeździć na nartach? Lepiej trafić nie mogłeś!

Szkolenia narciarskie dla dorosłych z GSTEAM.PL to gwarancja postępów w narciarstwie i świetnej zabawy!

Zapraszamy na nasze szkolenia narciarskie dla dorosłych w Alpach. Zajęcia prowadzone są przez najlepszych polskich trenerów i instruktorów narciarstwa z licencją SITN PZN. W naszej kadrze mamy byłych zawodników, znakomitych narciarzy, Instruktorów Wykładowców PZN, a także autora książki "Narty. Poradnik bez kantów". Narciarstwo to nasza pasja, a pasja to jakość. Kochamy to co robimy i zależy nam na Twoim progresie, dzięki czemu możesz być pewny, że szkolenie z nami będzie wartościowe.

Zobacz nasze wyjazdy na narty w Alpy 2017

Prowadzimy szkolenie w grupach na różnym poziomie zaawansowania. Począwszy od początkujących, przez średniozaawansowych, po zawodników. Grupy liczą między 6 a 8 osób. Absolutnym maksimum jest 10 uczestników. Staramy się nie robić w tym względzie wyjątków mimo licznych sytuacji, kiedy prosicie o dołączenie do grupy danego instruktora.

szkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPLszkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPLszkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPL

Zajęcia grupowe dla początkujących w Alpach prowadzimy jako jedni z nielicznych. W przypadku osób rozpoczynających przygodę z nartami warunkiem odbycia się zajęć, jest zgłoszenie się minimum 3 osób na tym poziomie zaawansowania. W przypadku braku wymaganej liczby chętnych istnieje możliwość wykupienia zajęć indywidualnych - w zależności od możliwości na danym wyjeździe.
Zajęcia dla grup średniozaawansowanych i zaawansowanych odbywają się na każdym wyjeździe. W zależności od ośrodka organizujemy też trening sportowy na tyczkach (slalom i gigant). Prezczytaj więcej na temat treningu i szkoleń z jazdy na tyczkach GSTEAM.PL.

szkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPLszkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPL

Nieodzownym elementem zajęć na śniegu jest wieczorna videoanaliza. Metoda stosowana przez wszystkich zawodowych narciarzy sprawdza się także wśród amatorów. Videoanaliza to czas na weryfikację swoich wyobrażeń na temat jazdy na nartach. Nierzadko wyobrażenia te okazują się odbiegać znacznie od rzeczywistości. Prowadzona przez doświadczonego instruktora analiza pozwala na błyskawiczne dostrzeżenie swoich błędów. Atmosfera podczas analiz jest bardzo dobra - to świetny czas na integrację w ramach swojej grupy narciarskiej, który sprzyja także dyskusjom na temat techniki narciarskiej.

Naszym motto jest profesjonalizm. Wkładamy całe nasze serce w to, byś zyskał jak najwięcej umiejętności narciarskich.

szkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPLszkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAMPL

Szkolenia narciarskie dla dorosłych GSTEAM.PL to świetna okazja, by w dobrej atmosferze przenieść swoje narciastwo na wyższy poziom!