Jeśli masz dzieci i chcesz nauczyć je jazdy na nartach wybierz się z nami w Alpy i oddaj dzieci pod opiekę naszych doświadczonych w pracy z dziećmi instruktorów z uprawnieniami Polskiego Związku Narciarskiego.

Szkółka narciarska dla dzieci Włochy i Austria. Wybierz najlepszych instruktorów w Polsce!


Jak co roku także i w tym zapraszamy Was na narty do Włoch i Austrii, gdzie prowadzić będziemy szkółkę narciarską dla dzieci. Kliknij, by zobaczyć nasze bieżące oferty wyjazdów na narty z nauką jazdy na nartach dla dzieci!


Szkółka narciarska dla dzieci Włochy

Włoskie Dolomity to piękne miejsce do nauki narciarstwa. Szerokie stoki, słoneczna pogoda, dobre jedzenie - wymieniać można dużo. Mamy wiele ulubionych ośrodków, w których szkolimy. Spośród nich warto wspomnieć o Alpe di Siusi / Val Gardena czy Kronplatz. We wszystkich z nich znajduje się odpowiednia infrastruktura narciarska dla najmłodszych, w tym ogródki dla dzieci z wyciągami taśmowymi.

Szkółka narciarska dla dzieci WłochySzkółka narciarska dla dzieci Austria

Jeśli chodzi o terytorium Austrii naszym preferowanym ośrodkiem, gdzie prowadzimy zajęcia narciarskie dla dzieci jest Zell Am See / Kaprun. Więcej o tym ośrodku przeczytać możecie w naszym artykule Zell Am See - na narty do Austrii. W Zell Am See znajduje się kilka wyciągów taśmowych oraz parków zabaw dla dzieci na stoku. Dodatkową zaletą jest fakt, że ośrodek ten położony jest relatywnie blisko Polski.

Szkółka narciarska dla dzieci Austria

Szkółka narciarska dla dzieci Włochy i Austria - zapraszamy na narty z najlepszymi polskimi instruktorami! Przeczytaj więcej o tym jak szkolimy.