Zapraszamy na wyjazdy narciarskie do Włoch ze szkoleniem narciarskim na różnym poziomie zaawansowania - począwszy od trzyletnich dzieci po jazdę sportową na tyczkach z pomiarem czasu, z byłymi zawodnikami.

Wyjazdy narciarskie Włochy - najlepsi polscy instruktorzy SITN PZN do Twojej dyspozycji!

Przedstawiamy ofertę wyjazdów narciarskich ze szkoleniem w Alpy w bieżącym sezonie zimowym. Nasze wyjazdy to dobra zabawa nie tylko na nartach, ale także po! Kluczowym elementem jest profesjonalne szkolenie narciarskie, prowadzone przez licencjonowanych instruktorów SITN PZN, w tym licznych byłych zawodników kadry Polski - przeczytaj więcej o naszym zespole.

wyjazdy narciarwskie wlochy przedszkole narciarskie wyjazdy rodzinne

W tym sezonie wybraliśmy dla Was najlepsze miejscówki narciarskie. Wyjazdy narciarskie Włochy - przeczytaj poniżej o szczegółach naszych propozycji.

Rozpoczęcie sezonu w Alpach - Solda 03.12-10.12.2016  - możliwość treningu SL+GS z pomiarem czasu

Zaczynamy już w grudniu wyjazdem treningowym do włoskiej Soldy. Solda, zwana także Sulden, to nieduże miasteczko w Tyrolu Południowym położone w dolinie niemalże na 2000 m n.p.m. Liczne otaczające tę stację narciarską trzytysięczniki tworzą istny górski amfiteatr. Nowoczesna infrastrutktura i pewne warunki śniegowe sprawiają, że to świetny wybór na początek sezonu.
Otwarcie sezonu narciarskiego w Alpach - trening na tyczkach z pomiarem czasu - zobacz ofertę.Wyjazdy narciarskie Włochy - Alpe di Siusi / Val Gardena 14.01-21.01.2017

Wspomniane w  to fantastyczne miejsce dla wszystkich, którzy kochają wyjazdy narciarskie do Włoch. To Dolomity w pełnej swojej krasie. Swoje ulubione trasy znajdą tutaj zarówno początkujący jak i zaawansowani narciarze. Dodatkowo proponujemy zakwaterowanie w rewelacyjnej rezydencji z basenem, z bardzo wygodnym dojazdem pod stok. Nasza polska szkoła narciarska w Alpe di Siusi zaprasza na zajęcia dzieci i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania.  Polska szkoła narciarska Alpe di Siusi - zobacz ofertę.Kronplatz 21.01-28.01.2017 - przedszkole narciarskie i trening sportowy na tyczkach oraz możliwość zobaczenia zawodów alpejskiego Pucharu Świata na żywo!

Ten wyjazd to nie lada gratka dla wszystkich lubiących sportowe narciarstwo. Nie dość, że potrenować będzie można jazdę na tyczkach (slalom gigant lub slalom) na odgrodzonej trasie, to dodatkowo zobaczyć będzie można najlepsze narciarki świata, startujące w gigancie zawodów o Puchar Świata! To wszystko w niewygórowanych jak na ten szczyt sezonu cenach - lepszej oferty nie znajdziesz!
Kronplatz przedszkole narciarskie i trening na tyczkach - zobacz ofertę.Carezza  28.01-04.02.2017 - ferie rodzinne w Dolomitach

Ten tydzień cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Nic jednak dziwnego, Carezza to piękny i spokojny ośrodek w Dolomitach, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Dodatkowo można rzec, że to kurort wymarzony na rodzinne narty, szczególnie ze względu na wiele nie wymagających stoków oraz liczne ogródki narciarskie dla dzieci, w których prowadzić będziemy zajęcia. Na tym wyjeździe obok zajęć rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych, będzie możliwość treningu na tyczkach. W naszej ofercie na ten tydzień znajdują się dwa hotele. Czterogwiazdkowy, wyposażony w basen i położony bezpośrednio na stoku Hotel Rosengarten oraz zlokalizowany zaledwie 2km od dolnej stacji gondoli w Nova Levante, trzygwiazdkowy Hotel Diana.
Ferie rodzinne w Dolomitach - Hotel Rosengarten - zobacz ofertę.
Ferie rodzinne w Dolomitach - Hotel Diana - zobacz ofertę.
Pampeago 11.02-18.02.2017 - jazda na tyczkach, przedszkole narciarskie, hotel z basenem

Pampeago to jedna z miejscowości w popularnej wśród narciarzy nie tylko zjazdowych, ale też biegowych - Val di Fiemme. Nasz hotel położony jest niecałe 4km od wyciągów narciarskich w Pampeago, skąd dostać się można do Ski Center Latemar, obejmujących również miejscowości Obereggen oraz Predazzo. Liczne szerokie i nasłonecznione stoki oraz wspaniałe krajobrazy Dolomitów to magnes, który przyciąga w to miejsce co roku. Na tym wyjeździe prowadzić będziemy trening na tyczkach na wygrodzonej trasie oraz zajęcia w przedszkolu narciarskim.
Ferie warszawskie - narty w Dolomitach z polskimi instruktorami - zobacz ofertę.
Alpe di Siusi 18.02-25.02.2017 - przedszkole narciarskie z polskimi instruktorami w Dolomitach

Na zakończenie ferii rodzinnych wracamy do Alpe di Siusi / Val Gardena. Zachęcamy do przeczytania opisu ośrodka pod linkiem - rodzinne narty w Alpe di Siusi oraz obejrzenia filmu z zeszłorocznych ferii właśnie w tym ośrodku. Zobacz też naszą ofertę na ferie warszawskie we Włoszech - Alpe di Siusi.
Oferty wyjazdów w marcu dostępne są tutaj - narty Włochy marzec.

Wyjazdy na narty Włochy - dołącz do fanów białego szaleństwa i wyjedź z GSTEAM.PL